Kontakty

kontakt

Telefón:

0907 898 999

E-mail:

info(at)vistour.sk

New York, Las Vegas, Los Angeles a príroda západu


Termín
Dni/noci
Ubytovanie
Strava
Cena
Objednať

01. 05. 2019
12. 05. 2019
12/10
4*
podľa programu
€ 1 999,00
€ 1 489,00

22. 08. 2019
02. 09. 2019
12/10
4*
podľa programu
€ 2 180,00
€ 1 490,00

29. 11. 2019
10. 12. 2019
12/10
4*
podľa programu
€ 2 180,00
€ 1 490,00


Čaká Vás 12 intenzívnych dní v USA, počas ktorých navštívite niektoré z najzaujímavejších miest Ameriky. Vašu dovolenku začnete 4 dňovou návštevou New Yorku, mesta ktoré nikdy nespí. Potom sa letecky presunieme na juhozápad krajiny, kde sa necháme unášať pulzujúcou energiou Las Vegas, ďalej navštívime centrum svetového showbiznisu Hollywood, pozrieme sa ako bývajú hollywoodske filmové celebrity.

To, čo ste mnoho krát videli vo filmoch uvidíte tento raz na vlastné oči. Užite si luxusné ubytovanie v modernom 4 hviezdičkovom hoteli v Las Vegas ako aj v komfortných hoteloch v Los Angeles a NJ.

Vyberte si programový balík PLUS, ktorý zahsňa návštevu niektorých z najzaujímavejších prírodných atrakcii na zemeguli: Grand Canyon, Valley of Fire. Nenechajte si taktiež ujsť možnosť nakúpiť značkové oblečenie za skvelé ceny v amerických outlet shopping centrách.

Program:

1. deň:  Odlet z letiska Viedeň, Budapešť, Krakow, Katowice alebo iné. Večer prílet do New Yorku, transfer do hotela v NJ len na skok od srdca New Yorku – Manhattanu.

2. deň:  Návšteva najrušnejšieho námestia New Yorku - legendárneho Times Square. Výlet loďou z Battery Parku pozdĺž Liberty Island, Ellis Island, Brooklyn Bridge, downtown Mantattan a pobrežie NJ. Neskôr sa prejdeme po svetoznámej Broadway, navštívime centrum finančného sveta Wall Street. Pozrieme sa do historického prístavu South Seaport s pôvodnými loďami, odfotografujeme sa pred slávnym Brooklyn Bridge. Večer možnosť návštevy slávneho muzikálového predstavenia Mamma Mia.

3. deň.Návšteva druhého najvyššieho mrakodrapu mesta Empire State Building, pokocháme sa nádhernou panorámou Manhattanu z vtačej perspektívy. Prejdeme sa po 5th Avenue, uvidíte známu katedrálu Sv. Patrika, navštívime tiež slávne Rockefeller Centrum. Ďalším bodom nášho programu bude návšteva najznámejšieho parku na svete Central parku. Večer možnosť nákupov v Macy’s a okolitých obchodných domoch.

4. deň.Návšteva novovybudovaného komplexu World Trade Center, pôvodne nazývaného “Ground Zero”. Jedná sa o miesto, kde stáli niekdajšie najvyššie mrakodrapy mesta “Dvojičky”, zničené v roku 2001 teroristickými útokmi. Poobede možnosť ďalších nákupov. Treba predsa nakúpiť darčeky za výhodné ceny.

5. deň:Odlet na americký juhozápad do hlavného mesta zábavy Las Vegas. Ubytovanie v luxusnom 4 hviezdičkovom hoteli.

6. deň:Prehliadka bulváru “the Strip” so slovenským sprievodcom, večer spoločná večera v hoteli ako bonus od nasej CK.

7. deň:Výlet do Vallley of Fire (Ohnivého údolia). Večer bezplatný transfer do Outlet Shopping centra ako bonus od našej CK.

8. deň:Celodenný fakultatívny výlet do Grand Canyon (Veľký kaňon).

9. deň:Transfer do Los Angeles, ubytovanie v hoteli v LA. Poobede prehliadka Holywoodu a luxusných domov celebrít.

10. deň:Prehliadka Los Angeles. Poobede relax na pláži alebo možnosť fakultatívnej návštevy zábavného parku Universal Studios.

11. deň:Odlet do Európy alebo možnosť predĺženia pobytu o ľubovoľný počet dní na ostrove Honolulu (Hawajské ostrovy).

12. deň:Prílet domov Zmena programu vyhradená

V cene je zahrnuté:

• Ubytovanie v kvalitnom hoteli strednej kategorie v NJ (4 noci)

• Ubytovanie v luxusnom 4* hoteli v Las Vegas (4 noci)

• Ubytovanie v 3* hoteli v Los Angeles (2 noci)

• Medzinárodná spiatočná letenka z Európy do USA

• Letenka z New Yorku do Las Vegas

• Transfer z Las Vegas do Los Angeles

• Služby slovenského sprievodcu počas pobytu v USA

• Doprava v USA letisko – hotel – letisko

• Poistenie proti úpadku CK

Bonus pre Vás

• Fakultatívny výlet zdarma – Ohnivé údolie

• Transfer do Outlet Shopping centra

Cena nezahŕňa:

• Nepovinne voliteľný programový balík Plus (2 obedy, transfer na Grand Kaňon bez vstupného do parku, prehliadka Holywoodu a domov celebrít v otvorenom minibuse ). Všetky výlety zahŕňajú slovenského sprievodcu –akciová cena 149 EUR

• Komplexné cestovné poistenie

• Ďalšie fakultatívne výlety

• Letiskové poplatky výške 499 EUR
• Batožinové poplatky na všetky lety