Kontakty

kontakt

Telefón:

0907 898 999

E-mail:

info(at)vistour.sk

New York, Las Vegas, Los Angeles a príroda západu


Termín
Dni/noci
Ubytovanie
Strava
Cena
Objednať

Ziadné terminy k dispozicii

Čaká Vás 12 intenzívnych dní v USA, počas ktorých navštívite niektoré z najzaujímavejších miest Ameriky. Vašu dovolenku začnete 4 dňovou návštevou New Yorku, mesta ktoré nikdy nespí. Potom sa letecky presunieme na juhozápad krajiny, kde sa necháme unášať pulzujúcou energiou Las Vegas, ďalej navštívime centrum svetového showbiznisu Hollywood, pozrieme sa ako bývajú hollywoodske filmové celebrity.

To, čo ste mnoho krát videli vo filmoch uvidíte tento raz na vlastné oči. Užite si luxusné ubytovanie v modernom 4 hviezdičkovom hoteli v Las Vegas ako aj v komfortných hoteloch v Los Angeles a NJ.

Vyberte si programový balík PLUS, ktorý zahsňa návštevu niektorých z najzaujímavejších prírodných atrakcii na zemeguli: Grand Canyon, Valley of Fire. Nenechajte si taktiež ujsť možnosť nakúpiť značkové oblečenie za skvelé ceny v amerických outlet shopping centrách.

Program:

1. deň:  Odlet z letiska Viedeň, Budapešť, Krakow, Katowice alebo iné. Večer prílet do New Yorku, transfer do hotela v NJ len na skok od srdca New Yorku – Manhattanu.

2. deň:  Návšteva najrušnejšieho námestia New Yorku - legendárneho Times Square. Výlet loďou z Battery Parku na Liberty Island a Ellis Island popri Brooklyn Bridge, downtown Mantattan, pobreži NJ. Neskôr sa prejdeme po svetoznámej Broadway, navštívime centrum finančného sveta Wall Street. Pozrieme sa do historického prístavu South Seaport s pôvodnými loďami, odfotografujeme sa pred slávnym Brooklyn Bridge. Večer možnosť návštevy slávneho muzikálového predstavenia na Broadway.

3. deň.Návšteva druhého najvyššieho mrakodrapu mesta Empire State Building, pokocháme sa nádhernou panorámou Manhattanu z vtačej perspektívy. Prejdeme sa po 5th Avenue, uvidíte známu katedrálu Sv. Patrika, navštívime tiež slávne Rockefeller Centrum. Ďalším bodom nášho programu bude návšteva najznámejšieho parku na svete Central parku. Večer možnosť nákupov v Macy’s a okolitých obchodných domoch.

4. deň.Návšteva novovybudovaného komplexu World Trade Center, pôvodne nazývaného “Ground Zero”. Jedná sa o miesto, kde stáli niekdajšie najvyššie mrakodrapy mesta “Dvojičky”, zničené v roku 2001 teroristickými útokmi. Poobede možnosť ďalších nákupov. Treba predsa nakúpiť darčeky za výhodné ceny.

5. deň:Odlet na americký juhozápad do hlavného mesta zábavy Las Vegas. Ubytovanie v kvalitnom hoteli strednej kategorie priamo na Stripe Las Vegas.

6. deň:Prehliadka bulváru “the Strip” so slovenským sprievodcom.

7. deň: Výlet do Vallley of Fire (Ohnivého údolia).

8. deň: Celodenný fakultatívny výlet do Grand Canyon (Veľký kaňon) – cena vyletu 75 EUR osoba.

9. deň: Transfer do Los Angeles, ubytovanie v hoteli v LA. Poobede fakultativna prehliadka Holywoodu a luxusných domov celebrít – sucast Balika plus.

10. deň: Fakultativna prehliadka Los Angeles (sucast Balika plus). Poobede relax na pláži alebo možnosť fakultatívnej návštevy zábavného parku Universal Studios.

11. deň: Odlet do Európy.

12. deň: Prílet domov

Zmena programu vyhradená

 

V cene je zahrnuté:

• Ubytovanie v kvalitnom hoteli strednej kategórie na Manhattane prip. NJ (4 noci)

• Ubytovanie v kvalitnom hoteli strednej kategórie v Las Vegas (4 noci)

• Ubytovanie v kvalitnom hoteli strednej kategórie v Los Angeles (2 noci)

• Letenka z Viedne do New Yorku (max 1 prestup) s prirucnou batozinou (v pripade zaujmu o podpalubnu batoznu poplatok cca 50 EUR - plati sa kartou priamo na letisku pri checkine)

• Letenka z Los Angeles do Viedne (max 2 prestupy) s prirucnou batozinou (v pripade zaujmu o podpalubnu batoznu poplatok cca 50 EUR - plati sa kartou priamo na letisku pri checkine)

• Letenka z New Yorku do Las Vegas s prirucnou batozinou (v pripade zaujmu o podpalubnu batoznu poplatok cca 30 USD - plati sa kartou priamo na letisku pri checkine)

• Letenka z Las Vegas do Los Angeles s prirucnou batozinou (v pripade zaujmu o podpalubnu batoznu poplatok cca 30 USD - plati sa kartou priamo na letisku pri checkine)

• Služby slovenského sprievodcu počas pobytu v USA

• transfery z letiska na hotel a naspat pocas skupinovej casti pobytu
• Poistenie proti úpadku CK

 

Cena nezahŕňa:

• Miestnu dopravu t.j. vlak, metro, autobus, taxi
• Ďalšie fakultatívne výlety a vstupy
• Komplexné cestovné poistenie
• Stravu a sprepitné
• Akekolvek transfery pocas individualneho pobytu a fakultativnych aktivit
• Sprievodcu pocas individualneho programu

• Nepovinne voliteľný programový balík Plus (transfer na Grand Kaňon so vstupným do parku, prehliadka Holywoodu a domov celebrít v otvorenom minibuse, prehliadka LA spolu s transfermi ). Všetky výlety zahŕňajú slovenského sprievodcu –akciová cena 149 EUR

• Letiskové poplatky výške 499 EUR

• Batožinové poplatky na všetky lety