Kontakty

kontakt

Telefón:

0907 898 999

E-mail:

info(at)vistour.sk

Mexiko

5* Cancún cenový hit - Dreams Sands Cancun Resort & Spa All Inclusive *****

5* Cancún cenový hit - Dreams Sands Cancun Resort & Spa All Inclusive *****


Termín
Dni/noci
Ubytovanie
Strava
Cena
Objednať

Ziadné terminy k dispozicii

Zažite neopakovateľnú dovolenku v Mexiku. Presvedčte sa prečo bol Cancun vyhlásený ako najlepšia turistická destinácia v Strednej Amerike a získal cenu World Travel Awards už piaty rok po sebe. Cancun je naozajstný dovolenkový raj na východnom pobreží Yucatánskeho polostrova.  Je to miesto, kde sa miesi bohatá história, unikátna kultúra a prírodné krásy. Mexiko Vám ponúka široké možnosti fakultatívnych výletov, športového a kultúrneho vyžitia, nákupov a nočného života. Nájdete to tie najkrajšie pláže, azúrovo modrú vodu a karibské slnko. To všetko je pre Vás zárukou kvalitného relaxu a dovolenky na ktorú sa nezabúda.

Nevyhovuje Vám termín ale chcete zájazd predlžiť o ľubovoľný počet dní? Žiadny problém, kontaktujte našu CK za účelom cenovej ponuky.

Hotel& Pláž -desaťposchodový kvalitný hotelový komplexDreams Sands Cancun Resort & Spa - All Inclusiveleží priamo pri krásnej pláži s bielym pieskom s pozvoľným vstupom do vody. Hotel je postavený v blízkosti lagúny Nichupite, a je vhodný pre všetky vekové kategórie klientov.

Lokalita a vybavenie -nachádza v samom srdci hotelovej zóny Cancúne co považujeme za jednu z jeho najväčších výhod. V jeho okolí nájdete množstvo reštaurácii, barov, diskoték a suvenírových obchodov .Jedná sa o luxusný hotelový komplex v ktorom nájdete všetko čo patrí ku kvalitnej All Inclusive dovolenke. Hotel sa pýši ôsmimi tematickými reštauráciami, ktorých rozmanitosť uspokojí aj náročnejšiu klientelu.

Zoznam reštaurácií

Bordeaux – francúzska reštaurácia

El Patio – mexická kuchyňa

Himitsu – ázijská reštaurácia

Portofino – tradičná talianska reštaurácia

World Café – medzinárodný bufet

Sushi Bar – japonská kuchyňa

Barefoot Grill – jedlá na grile

Coco Café – káva a snacky

Dali by ste si skvelý studený drink? Môžete zájsť do plážového baru alebo navštíviť niektorý z ďalších 3 barov, ktorými disponuje rezort.

Bazény a fitness

Ochlaďte sa v niektorom z 2 vonkajších bazénov a nechajte sa rozmaznávať v hotelovom SPA.

Nájdete tu aj fitnescentrum, ktoré otvorené 24 hodín denne.

Izby.
V hoteli nájdete 441 moderne zariadených izieb s klimatizáciou a minibarom.. Za príplatok môžu hostia v izbách využívať bezdrôtový vysokorýchlostný prístup na Internet. V každej izbe nájdete plazmový televízor s ponukou satelitných kanálov. Do vybavenia kúpeľne patria sprchy, župany, sušiče na vlasy a papuče. K vybaveniu izby partii aj sejf ako aj rýchlovarná kanvica. K dispozícii sú tiež upratovacie služby(raz za deň).

V cene je zahrnuté

  • Ubytovanie v luxusnom hoteli Dreams Sands Cancun Resort & Spa v nádhernom letovisku Cancun (7 nocí)
  • All Inclusive strava a nápoje
  • Spiatočnú letenku Budapešt príp. Viedeň – Cancun
  • Poistenie proti úpadku CK

 

Cena nezahŕňa

  • Ďalšie fakultatívne výlety a vstupy
  • Ďaľšia strava za príplatok
  • Komplexné cestovné poistenie