Kontakty

kontakt

Telefón:

0907 898 999

E-mail:

info(at)vistour.sk

Predvianočný New York, Las Vegas a Grand Canyon


Termín
Dni/noci
Ubytovanie
Strava
Cena
Objednať

Ziadné terminy k dispozicii

Návšteva USA v predvianočnom období má svoje neopakovateľné čaro. Poďte s nami na zájazd do mesta ktoré nikdy nespí v magickom predvianočnom čase. Kto z nás by nepoznal príbeh malého Kevina strateného vo vianočnom New Yorku.  Zažite s nami aj Vy tu pravú predvianočnú atmosféru najväčšieho amerického veľkomesta. Využite našu špeciálnu ponuku zájazdu, počas ktorého uvidíte to najlepšie z New Yorku a zároveň budete mať príležitosť vyžiť ponuku výhodných nákupov v Outlet shopping centre, kde nakúpite vianočné darčeky ako sú značkové oblečenie, elektronika a doplnky za skvelé ceny. Počas zájazdu Vám bude k dispozícii slovensky delegát. 

Po pobyte v New Yorku sa presunieme do Las Vegas kde si dokonale oddýchnete a zabavíte sa. Súčasťou zájazdu je aj výlet na úchvatný Grand Canyon ako aj do Ohnivého údolia s nádhernými scenériami.

Program:

1. deň:
Odlet z letiska Viedeň/Budapešť/Krakow/Katowice/Praha do New Yorku. Večer prílet do New Yorku, transfer do kvalitného 4* hotela priamo na Manhattane.

2. deň:
Návšteva najrušnejšieho námestia New Yorku - legendárneho Times Square. Výlet loďou z Battery Parku na Liberty Island a Ellis Island. Z lode si vychutnáte nádherne výhľady na Brooklyn Bridge, downtown Mantattan a pobrežie NJ. Neskôr sa prejdeme po svetoznámej Broadway, navštívime centrum finančného sveta Wall Street. Pozrieme sa do historického prístavu South Seaport s pôvodnými loďami, odfotografujeme sa pred slávnym Brooklyn Bridge.

3. deň:
Návšteva druhého najvyššieho mrakodrapu mesta Empire State Building, pokocháme sa nádhernou panorámou Manhattanu z vtačej perspektívy. Prejdeme sa po 5th Avenue, uvidíte nádhernú katedrálu Sv. Patrika, navštívime tiež slávne Rockefeller Centrum. Ďalším bodom nášho programu bude návšteva najznámejšieho parku na svete Central parku. Nenecháme si ujsť ani najrušnejšie námestie New Yorku - legendárne Times Square.  Večer možnosť nákupov v Macy’s a okolitých obchodných domoch.

4. deň:
Posledné nákupy alebo možnosť doobedného programu v New Yorku so slovenským sprievodcom. Program zahŕňa: prezrieme si komplex budov World Trade Center, pôvodne nazývané “Ground Zero”. Jedná sa o miesto, kde stáli niekdajšie najvyššie mrakodrapy mesta “Dvojičky”, zničené v roku 2001 teroristickými útokmi. Možnosť návštevy najvyššej budovy v New Yorku, novopostavenej WTC1, ktorá ponúka nádherný výhľad na mesto Poobede transfer na letisko a odlet do Las Vegas.

5. deň:

Výlet do Valley of Fire (Ohnivého údolia), večer možnosť nákupov
6. deň:

Výlet na unikátny prírodný monument Grand Canyon (Veľký kaňon) – možnosť vyhliadkového letu vrtuľníkom nad kaňonom.
7. deň:

Individuálny program, večer možnosť návštevy show Davida Copperfielda alebo Circus de Solei

8. deň:Individuálny program, večer odlet do Európy
9. deň:Prílet do Európy (Viedeň)
Zmena programu vyhradená

 

 

V cene je zahrnuté:

 • 3 x ubytovanie v 4* hoteli v New Yorku, 4 x ubytovanie v 4* hoteli v Las Vegas,
 • spiatočná letenka do USA
 • letenka z New Yorku do Las Vegas
 • transfery z letiska do hotela a z hotela na letisko v USA
 • slovenský delegát počas prehliadky mesta a fakultatívneho programu
 • poistenie proti úpadku CK
 • vybavenie ESTA formuláru:https://esta.cbp.dhs.gov/esta/

 

Počas vašej dovolenky navštívite

 • New York
 • Las Vegas
 • Ohnivé údolie
 • Grand Canyon
 • David Copperfield