Kontakty

kontakt

Telefón:

0907 898 999

E-mail:

info(at)vistour.sk

Thajsko, Singapur & Kuala Lumpur


Termín
Dni/noci
Ubytovanie
Strava
Cena
Objednať

Ziadné terminy k dispozicii

Navštívte s nami Thajsko, malajzijské Kuala Lumpur ako aj Singapur a načerpajte plno pozitívnej energie. V rámci nášho 14 dňového zájazdu navštívite perly Thajska – Krabi, Phi Phi, Koh Phangan ako aj hlavné mesto Bangkok. A to nie je všetko, zájazd zahŕňa aj návštevu hypermoderného Singapuru ako aj hlavného mesta Malajzie Kuala Lumpur.

Využite našu jedinečnú ponuku, navštívte tieto zaujímavé ázijské lokality v rámci nášho poznávajúceho zájazdu. Skvelý program so slovenským sprievodcom.  Väčšina transferov je realizovaná letecky, takže sa nemusíte obávať, že polovicu zájazdu strávite v autobuse.

Pozor – mimoriadne obmedzený počet leteniek v optimálnej rezervačnej triede, objednávajte už dnes.

Program zájazdu

1. - 2. deň  Odlet z Budapešti/Viedne.  Prílet do hlavného mesta Thajska. Transfer do hotela, kde si oddýchneme po dlhom lete.  Odporúčame tradičnú thajskú masáž, aby ste sa zrelaxovali po dlhej ceste z Európy.

3. deňPrehliadka Bangkoku - Grand Palace (Kráľovský palác), Temple of Dawn (Chrám úsvitu), plavba loďou cez mesto, plávajúci trh, večer nákupy v miestnych shopping centrách.

4. deňRáno odlet na Krabi, ktoré mnohí považujú za jedno z najkrajších miest na svete pre svoje pláže, nádherné tyrkysové more a jedinečnú okolitú scenériu Poobede výlet na ikonickú Phang Nga Bay loďkou (fakultatívne). Nájdete tu množstvo nádherných ostrovčekov. Najznámejší z nich je malý ostrovček, pomenovaný po slávnom agentovi Jamesovi Bondovi, kde sa nakrúcala jedna scéna z filmu „Muž so zlatou zbraňou“

5. deň Výlet na magický ostrov Phi Phi kde sa nakrúcal legendárny film Pláž s Leonardom Di Capriom (fakultatívne). Vysoké kopce, úžasné pláže, smaragdovo zelené more, koralové útesy a farebný podmorský život vytvára čarovnú scenériu. Preto sem každoročne prichádzajú cestovatelia z celého sveta, ktorí sa chcú nechať očariť tropickým rajom.

6. deňDoobeda odlet do Singapuru. Mestský štát Singapur v juhovýchodnej Ázii je doslova prehliadkou fantastických stavieb a nádhernej zelene. V zálive Marina Bay sa týči jeden z najväčších hotelových komplexov, ktorý od roku 2010 láka turistov z celého sveta. Jeho súčasťou sú nákupné centrum, kasíno, divadlo pre štyritisíc ľudí, veľtrhové a konferenčné centrum, plávajúce krištáľové pavilóny, stanica riečnych taxíkov, podmorské tunely. Tri veže symbolizujú troch bojovníkov strážiacich vstup do mesta.  Z hotelovej terasy Marina Bay Sands (vstupné) si vychutnáme nádherné panoramatické výhľady na celý Singapore.

7 deň Prehliadka Singapuru turistickým autobusom (fakultatívne). Navštívite tie najzaujímavejšie miesta Singaporu Merlion Park, svätyňu Thian Hock Keng, Chinatown, Malú Indiu ako aj botanickú záhradu. V noci odlet do Kuala Lumpur.

8 deň Prehliadka Kuala Lumpur turistickým autobusom (fakultatívne). Zastavíme sa pri kráľovskom paláci – symbole malajzijskej suverenity, Námestí Nezávislosti, uvidíte najvyššie dvojičky na svete Petronas Twin-Towers. Naša prehliadka bude zahŕňať aj National Monument, národnú mešitu ako aj starú vlakovú stanicu. Poobede návšteva hinduistických jaskýň BATU s posvätnými chrámami, strážené najväčšou sochou Murugana - Boha vojny a víťazstva.  O neopakovateľný exotický zážitok s tohto posvätného miesta sa postará aj svorka opíc, ktoré majú toto miesto „pod kontrolou“.

9 deň Doobeda odlet do Surat Thari a transfer loďou na Koh Phangan  (štvrtok 2.4.2015). Ostrov Koh Phangan sa nachádza na východnom pobreží v Thajskom zálive. Phangan, ako ho volajú domáci, je príjemný tradičný ostrov s nádhernou prírodou, ktorý vám ponúkne nielen skvelý oddych, ale aj množstvo príležitostí pre aktívnu dovolenku. Vyskúšate jazdu na slonoch?

10 deň – 13 deňRelax na pláži na ostrove Koh Phangan

13 deň– odlet do Bangkoku a následne na druhý deň odlet do Európy

14 deň Prílet do Európy

Zmena programu vyhradená.

 

Stravovanie

·         Raňajky formou švédskych stolov zahrnuté cene zájazdu (okrem Singaporu a Kuala Lumpur)

Povinné doplatky:  letiskové poplatky 495 EUR

V cene je zahrnuté

·         Ubytovanie v 4* hoteli v Bangkoku (2 noci)    

·         Ubytovanie v kvalitnom 3* hoteli  na Krabi (2 noci)       

·         Ubytovanie v kvalitnom 3* hoteli v Singapore (1 noc)

·         Ubytovanie v 3.5* hoteli v Kuala Lumpur (2 noci)

·         Ubytovanie v 3+* hoteli v priamo na pláži na ostrove Koh Phangan (4 noci)

·         Raňajky formou švédskych stolov (okrem Singaporu a Kuala Lumpur)

·         Spiatočnú letenku do Thajska z Viedne/Budapešti

·         Vnútroštátnu letenku Bangkok – Krabi

·         Medzinárodnú letenku  Krabi - Singapore

·         Medzinárodnú letenku  Singapore – Kuala Lumpur

·         Medzinárodnú letenku  Kuala Lumpur – Surat Thani

·         Vnútroštátnu letenku  Surat Thani – Bangkok Don Muang

·         Spiatočný trajekt zo Surat Thani na ostrov Koh Phangan.

·         Služby slovenského sprievodcu počas 26.3.2015 – 2.4.2015 a program vyššie uvedený

·         Poistenie proti úpadku CK

 

Cena nezahŕňa

·         Miestnu dopravu t.j. taxi, skytrain, bus a pod.

·         Ďalšie fakultatívne výlety a vstupy

·         Poplatok za prehliadku Singaporu a Kuala Lumpur (turistickým autobusom)

·         Komplexné cestovné poistenie

·         Batožinové poplatok na lety z Bangkoku na Krabi, z Krabi do Singapuru, zo Singapuru do Kuala Lumpur, z Kuala Lumpur do Surat Thani, zo Surat Thani do Bangkoku

·         Transfery na ostrove Koh Phangan ako aj transfer z letiska Bangkok Bangkok Don Mueang na Bangkok International Airport

 

 

Počas vašej dovolenky navštívite

·         Tri ázijské veľkomestá

·         Najkrajšie pláže Ázie

·         Historické paláce a chrámy

·         Exotická kultúra JV Ázie